Przejdź do treści
logo logo

Ekspedycja Przygoda – budujemy szałas. Warsztaty dla młodych survivalowców

Warsztaty dla poszukiwaczy, tropicieli i fanów przygody w trenie. Survivalowe wyzwania, wspólne rozpalanie ognia, przedzieranie się przez las na azymut, pokonywanie przeszkody terenowej – a przede wszystkim praktyczne ćwiczenia na świeżym powietrzu.

Na pierwszej lekcji będziemy kolektywnie budować szałas.
Szałas sprawdza się jako schronienie zarówno przed mocnym słońcem jak i przed deszczem lub innymi warunkami, które mogą być dla nas niekorzystne.
To też dobre miejsce na zregenerowanie sił przed kolejnymi leśnymi przygodami, w którym można się schować i poczytać książkę, zagrać w karty lub zaplanować dalsze eskapady.

Instruktor Łukasz Tulej

10.00 – 12.00 dzieci i rodzice 7 – 9 lat
12.30 – 14.30 młodzież 10 – 14 lat
koszt 40 zł/dziecko,
zapisy: info@bok-filia.eu

Newsletter

Zapisz się, aby być na bieżąco!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia ​​​​​​​18 lipca 2002 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1030, z późn. zm.) od Bielańskiego Ośrodka Kultury w Warszawie. Wyrażenie zgody sprawi, że będziemy mogli przesyłać informacje o działalności i wydarzeniach organizowanych przez Bielański Ośrodka Kultury. Więcej informacji - Polityka Prywatności.