Przejdź do treści
logo logo

Kultura i Natura – Zajrzyjmy do ula – warsztaty pszczelarskie

????Kultura i Natura to cykl edukacji ekologicznej przygotowany we współpracy z Urząd Dzielnicy BielanyFundacja Life Change

????Rada i Zarząd Dzielnicy Bielany oraz Filia Bielańskiego Ośrodka Kultury zapraszają na wydarzenie “Zajrzyjmy do ula”- warsztaty pszczelarskie w ogrodzie.

????Zabierz rodzinę i znajomych i przyjdź na spotkanie przy i w pasiece w ogrodzie Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury.
????Spotkanie poprowadzi Pszczelarium, które opiekuje się pszczołami. Będziecie mogli usłyszeć co trapi pszczoły, a wspólnie dojdziemy do wniosków co możemy zrobić żeby pszczołom pomagać. Wbrew pozorom najlepsze rozwiązania są zwykle nieoczywiste.
☘Chętni będą mogli zajrzeć do uli, żeby przekonać się co w ulach piszczy (rekomendowane przyjście w krytym obuwiu i spodniach z długimi nogawkami).
✅Spotkanie odpowiednie dla dorosłych i dzieci. Zapewniamy stroje pszczelarskie.

wstęp wolny, zapisy : https://www.strefazajec.pl/course/view/id/20172

❗❗❗Uwaga! Ważne!
????Wydarzenie będzie rejestrowane!
????Udział w warsztatach równoznaczny jest z wyrażeniem zgody na nieodpłatne wykorzystanie wizerunku uczestnika/uczestniczki utrwalonego w ramach projektu Kultura i Natura! Zajrzyjmy do ula w dniu 20 czerwca 2020 przez Bielański Ośrodek Kultury, z siedzibą w Warszawie 01-913, przy ul. Goldoniego 1, posługujący się nr NIP: 118 013 05 77.

????Zgoda dotyczy w szczególności wykorzystania wizerunku w materiałach promocyjnych – filmie zarejestrowanym podczas warsztatów Kultura i Natura!Zajrzyjmy do ula. Film będzie dostępny na stronie Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury oraz w mediach społecznościowych: na fanpage Filii na Facebook oraz na kanale Youtube Filii oraz na stronie Urzędu Dzielnicy Bielany, i fanpage Nasze Bielany.

Przed rozpoczęciem warsztatów będziemy prosić o wyrażenie również zgody pisemnej na wykorzystanie wizerunku. Jest to warunek udziału ponieważ całość warsztatów będzie filmowana.

Newsletter

Zapisz się, aby być na bieżąco!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia ​​​​​​​18 lipca 2002 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1030, z późn. zm.) od Bielańskiego Ośrodka Kultury w Warszawie. Wyrażenie zgody sprawi, że będziemy mogli przesyłać informacje o działalności i wydarzeniach organizowanych przez Bielański Ośrodka Kultury. Więcej informacji - Polityka Prywatności.