Przejdź do treści
logo logo

Las Lab – fenomen powietrza

????To jest gratka dla ciekawych świata nauki.
????Eksperymenty, doświadczenia i pokazy naukowe! ????Opowiemy Wam o właściwościach fizycznych i chemicznych najpopularniejszego gazu na ziemi .
☄W doświadczeniach zobaczymy jak działa sprężystość powietrza oraz czy da się skroplić powietrze i jaka ma wtedy temperaturę.
????Dowiemy się o termodynamice gazów, aerodynamice oraz ciśnieniu. I przekonamy się czemu powietrze jest tak niezbędne do życia.
????Sprawdzimy jaki wpływ na człowieka ma wysokie niskie i ciśnienie oraz jak wykorzystać powietrze w sztuce wojennej. ????Prowadzący: Łukasz Tulej i Łukasz Bach.
????Koszt: 20 zł/osoba. zapisy:https://www.strefazajec.pl/course/view/id/25022

Newsletter

Zapisz się, aby być na bieżąco!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia ​​​​​​​18 lipca 2002 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1030, z późn. zm.) od Bielańskiego Ośrodka Kultury w Warszawie. Wyrażenie zgody sprawi, że będziemy mogli przesyłać informacje o działalności i wydarzeniach organizowanych przez Bielański Ośrodka Kultury. Więcej informacji - Polityka Prywatności.