Przejdź do treści
logo logo

The Runner Project – szkolenie dla biegaczy

Dzięki naszemu szkoleniu uzyskasz niezbędne informację jak postawić pierwsze kroki biegowe, jak zadbać o mięśnie, stawy, żeby biegać szybciej i bez kontuzji.
Program szkolenia jest podzielony na część praktyczną i teoretyczną.

Część teoretyczna zawiera:
opis techniki biegowej
praca mięśni w czasie poszczególnych faz biegu- jak działa nasze ciało w czasie biegu, czyli biomechanika biegu poparta anatomią funkcjonalną
cel treningu poszczególnych faz biegu
rozgrzewka, metody mobilizacji, stretchingu, rolowania

Część praktyczna
Część praktyczna obejmuje w pierwszej kolejności testy funkcjonalne, dzięki którym każdy biegacz uzyska informację w jakiej formie jest jego ciało i czy jest gotowe do biegu. Test jest uzupełniony o ćwiczenia naprawcze, które usuwają dany problem.

Spotkanie pierwsze:
stopa-mobilizacja,
amortyzacja, stabilizacja,
dynamiczna praca
kolano-stabilizacja i ćwiczenia propriorecepcji zapobiegające urazom przeciążeniowym kolana
biodro- mobilizacja i trening funkcjonalny mięśni napędzających biegacza.

Wstęp wolny – ilość miejsc ograniczona
Zapisy: info@bok-filia.eu

Newsletter

Zapisz się, aby być na bieżąco!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia ​​​​​​​18 lipca 2002 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1030, z późn. zm.) od Bielańskiego Ośrodka Kultury w Warszawie. Wyrażenie zgody sprawi, że będziemy mogli przesyłać informacje o działalności i wydarzeniach organizowanych przez Bielański Ośrodka Kultury. Więcej informacji - Polityka Prywatności.