Przejdź do treści
logo logo

Coś z niczego – hotel dla samochodzików lub małych ludzików

Kultura i Natura to nowy cykl edukacji ekologicznej przygotowany we współpracy z Urząd Dzielnicy BielanyFundacja Life Change

Rada i Zarząd Dzielnicy Bielany oraz Filia Bielańskiego Ośrodka Kultury zapraszają:

Warsztaty dla dzieci 6-8 lat “Coś z niczego – hotel dla samochodzików lub małych ludzików. Warsztaty upcyclingowe”

⏱ Czas warsztatu: ok. 120 min

???? krótka dyskusja z dziećmi na temat śmieci i ich ilości, które generujemy codziennie. Dzieci razem z prowadzącą będą zastanawiać się skąd śmieci się biorą i co z nimi dzieje się później.

???? Druga część warsztatu będzie poświęcona nadaniu drugiego życia “śmieciom” – rolkom po papierze toaletowym. Dzieci będą sklejały i malowały farbami plakatowymi hotel dla małych samochodzików lub ludzików/lalek.

wstęp wolny, zapisy: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/17891

————————————————-
Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Filię Bielańskiego Ośrodka Kultury

Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Filię Bielańskiego Ośrodka Kultury i Miejsce Aktywności Lokalnej Studnia wyraża zgodę na dokumentowanie i rozpowszechnianie, w celach promocji swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami).

W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez Filię Bielańskiego Ośrodka Kultury i Miejsce Aktywności Lokalnej Studnia jest proszony o poinformowanie o tym fakcie organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

Newsletter

Zapisz się, aby być na bieżąco!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia ​​​​​​​18 lipca 2002 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1030, z późn. zm.) od Bielańskiego Ośrodka Kultury w Warszawie. Wyrażenie zgody sprawi, że będziemy mogli przesyłać informacje o działalności i wydarzeniach organizowanych przez Bielański Ośrodka Kultury. Więcej informacji - Polityka Prywatności.