Przejdź do treści
logo logo

Kultura i Natura – Pieśń dla Matki Ziemi

Kultura i Natura to nowy cykl edukacji ekologicznej przygotowany we współpracy z Urząd Dzielnicy BielanyFundacja Life Change

Rada i Zarząd Dzielnicy Bielany oraz Filia Bielańskiego Ośrodka Kultury zapraszają:

Pieśń dla Matki Ziemi

Pieśni i muzyka od niepamiętnych czasów spełniają w ludzkim życiu niezwykłą rolę. Ludzie od zawsze gromadzili się w kręgu by śpiewać, tańczyć i opowiadać baśnie.
Pieśni mocy od wieków są śpiewane by przywracać równowagę żywiołów w naturze.
Intencja, słowa oraz wibracja pochodząca z ludzkich serc i muzyki ma niesamowitą moc uzdrawiania.
Zaśpiewamy pieśni o Matce Ziemi i o Żywiołach. Wiele z tych pieśni zawiera intencje wdzięczności dla Matki Natury : Ognia, Ziemi, Wody, Powietrza, Nieba, Gwiazd, Księżyca, Roślin, Zwierząt i Życia, co przypomina nam, ze jesteśmy połączeni ze wszystkim co istnieje.
Prowadzeni przez Annę Sernawit – autorkę projektu Pieśń dla Matki Ziemi, która poprowadzi krąg i medytację Serca Ziemi, zagra na misach kryształowych oraz Sławka Dembskiego niesamowitego perkusistę i bębniarza zaśpiewamy Pieśni dla Matki Ziemi i zagramy razem na bębnach rytm Serca Ziemi. Poczujemy, że jesteśmy częścią Natury jak nigdy wcześniej.
Przewodnikami w tej podróży z Pieśniami, Głosem, Dzwiękiem i Bębnem będą Anna Sernawit i Sławek Dembski.

wstęp wolny, zapisy: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/17893

————————————————-
Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Filię Bielańskiego Ośrodka Kultury

Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Filię Bielańskiego Ośrodka Kultury i Miejsce Aktywności Lokalnej Studnia wyraża zgodę na dokumentowanie i rozpowszechnianie, w celach promocji swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami).

W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez Filię Bielańskiego Ośrodka Kultury i Miejsce Aktywności Lokalnej Studnia jest proszony o poinformowanie o tym fakcie organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

Newsletter

Zapisz się, aby być na bieżąco!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia ​​​​​​​18 lipca 2002 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1030, z późn. zm.) od Bielańskiego Ośrodka Kultury w Warszawie. Wyrażenie zgody sprawi, że będziemy mogli przesyłać informacje o działalności i wydarzeniach organizowanych przez Bielański Ośrodka Kultury. Więcej informacji - Polityka Prywatności.