Przejdź do treści
logo logo

Kultura i Natura-Więcej Warzyw! Warsztaty Świadomego odżywiania // brak miejsc

Kultura i Natura to nowy cykl edukacji ekologicznej przygotowany we współpracy z Urząd Dzielnicy BielanyFundacja Life Change

Rada i Zarząd Dzielnicy Bielany oraz Filia Bielańskiego Ośrodka Kultury zapraszają:

Kultura i Natura – Więcej Warzyw! Warsztaty świadomego odżywiania ze Smakoterapią

Masowa produkcja żywności, w tym przede wszystkim przemysł mięsny, już dawno przestała służyć naszemu zdrowiu a jej konsekwencje sięgają głęboko, naruszając ekosystem, stawiając pod znakiem zapytania przyszłość całej naszej planety. Jakich dokonywać wyborów by ograniczyć ten negatywny proces? Czy nasze codzienne wybory mają znaczenie? W trosce o zdrowie i przyszłość dla nas i naszych dzieci przyjrzymy się naszemu codziennemu menu, przygotujemy pyszne dania roślinne.

???? Więcej warzyw na talerzu!
???? Mniej mięsa i nabiału!
???? Więcej różnorodnych produktów naturalnych!
???? Bez całodniowego stania przy garach!
???? Szybkie, dobre, zdrowe patenty na smaczne, pożywne potrawy!

To co jemy buduje nasze ciała, to co wkładamy do sklepowego koszyka – może budować lub rujnować naszą planetę.

Zapraszam na warsztaty świadomego odżywianie ze Smakoterapią. W planie odrobina teorii i praktyczne wspólne przyrządzanie posiłków z roślin.

????????????????????????????
Kuchnia roślinna jest różnorodna, kolorowa, przepyszna i często zaskakująca. Nie musisz być wegetarianinem lub weganinem! Wystarczy, że zechcesz nauczyć się przyrządzać roślinne potrawy, świadomie komponować swoje menu, z dbałością o swoje ciało i naszą planetę.

prowadzenie: Iwona Zasuwa Smakoterapia

wstęp wolny, zapisy: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/17890

————————————————-
Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Filię Bielańskiego Ośrodka Kultury

Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Filię Bielańskiego Ośrodka Kultury i Miejsce Aktywności Lokalnej Studnia wyraża zgodę na dokumentowanie i rozpowszechnianie, w celach promocji swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami).

W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez Filię Bielańskiego Ośrodka Kultury i Miejsce Aktywności Lokalnej Studnia jest proszony o poinformowanie o tym fakcie organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

Newsletter

Zapisz się, aby być na bieżąco!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia ​​​​​​​18 lipca 2002 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1030, z późn. zm.) od Bielańskiego Ośrodka Kultury w Warszawie. Wyrażenie zgody sprawi, że będziemy mogli przesyłać informacje o działalności i wydarzeniach organizowanych przez Bielański Ośrodka Kultury. Więcej informacji - Polityka Prywatności.