Przejdź do treści
logo logo

Zakręcona niedziela

Aleksander Macedoński swoim mieczem przeciął węzeł gordyjski. My nauczymy się plątać takie węzły, które będzie można rozwikłać. Nauczymy się wiązać, przyczepiać, pętać i wykorzystywać sznurki oraz liny w życiu codziennym. Jak przywiązać hamak? Jak skrócić sznurek bez przycinania? Jak połączyć ze sobą dwie liny? Albo jak zrobić proste kajdanki z kawałka sznurówki?
Prowadzenie: Łukasz Tulej

W drugiej części Zakręconej Niedzieli ujrzymy zupełnie inny świat balonów – pożeracze, twistery, szaszłyki, grające basy, gitary, wyjce, helikopter, rakiety. Pokażemy ile powietrza zmieści się w płucach? I jak wejść do balonu?
Prowadzenie: Łukasz Bach

Newsletter

Zapisz się, aby być na bieżąco!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia ​​​​​​​18 lipca 2002 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1030, z późn. zm.) od Bielańskiego Ośrodka Kultury w Warszawie. Wyrażenie zgody sprawi, że będziemy mogli przesyłać informacje o działalności i wydarzeniach organizowanych przez Bielański Ośrodka Kultury. Więcej informacji - Polityka Prywatności.