Przejdź do treści
logo logo

Karolina Rudzik

Ukończyła filologię germańską na Uniwersytecie Warszawskim, Studia Podyplomowe Zarządzanie Oświatą na UKSW i Podyplomowe Studia Menedżerskie dla Twórców, Artystów i Animatorów Kultury na UW.
W latach 2018-2020 pełniła funkcję opiekunki Młodzieżowej Rady Bielan. Pełni funkcję koordynatorki Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej JoseSong , który otrzymał wyróżnienie w Warszawskiej Nagrodzie Edukacji Kulturalnej oraz na Bielańskiej Gali Kultury w kategorii Edukacja Kulturalna. Za swoje osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej otrzymała Sapere Auso – Nagrodę Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.

W wolnej chwili prowadzi bloga www.rudziknabielanach.pl i pisze teksty do miesięcznika „Nasze Bielany”. Uwielbia podróże i dobre kino.

mail: k.rudzik[at]bielanski-estrady.waw.pl

Newsletter

Zapisz się, aby być na bieżąco!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia ​​​​​​​18 lipca 2002 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1030, z późn. zm.) od Bielańskiego Ośrodka Kultury w Warszawie. Wyrażenie zgody sprawi, że będziemy mogli przesyłać informacje o działalności i wydarzeniach organizowanych przez Bielański Ośrodka Kultury. Więcej informacji - Polityka Prywatności.