Przejdź do treści
logo logo

Iwona Mirosław-Dolecka

Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, aktorka, reżyserka, instruktorka teatralna, animatorka kultury. Ukończyła pierwszy w Polsce Program Rozwoju Przywództwa w Edukacji, dla dyrektorów instytucji oświatowych i kulturalnych – Akademia Przywództwa Liderów Oświaty i Podyplomowe Studia Marketing Kultury na Uniwersytecie Warszawskim. W latach 2017 -2020 dzielnicowa koordynatorka Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej.
Laureatka II Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej za projekt Hibernacja – Aktywacja zrealizowany w Areszcie Śledczym Warszawa Służewiec w roku 2016 i zdobywczyni III miejsca Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej za projekt Archiwum Wólki realizowany przez Filię Bielańskiego Ośrodka Kultury w roku 2019.
W 2021 roku otrzymała tytuł Innowacyjnego Menedżera Kultury – nagrodę Marszałka Województwa Mazowieckiego w konkursie organizowanym przez Mazowiecki Instytut Kultury.
Prywatnie miłośniczka podróży, second – handów i targów staroci. Obecnie kończy kurs kwalifikacyjny na kierunku rolnik- pszczelarz.

Newsletter

Zapisz się, aby być na bieżąco!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia ​​​​​​​18 lipca 2002 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1030, z późn. zm.) od Bielańskiego Ośrodka Kultury w Warszawie. Wyrażenie zgody sprawi, że będziemy mogli przesyłać informacje o działalności i wydarzeniach organizowanych przez Bielański Ośrodka Kultury. Więcej informacji - Polityka Prywatności.