Przejdź do treści
logo logo

Psiknik – Konsultacje z behawiorystką

Piknik sąsiedzki w Filii na Estrady o Psiej tematyce. Wykład i konsultacje behawiorystyczne, warsztaty rękodzielnicze z tworzeniem psich zabawek.

>> REGULAMIN <<

Zapisy jedynie na konsultacje behawiorystyczne 12:20 – 15:10

Wykład poświęcony będzie przede wszystkim tematowi zaspokajania różnorodnych psich potrzeb, a w trakcie indywidualnych konsultacji chcemy się szczególnie skupić na tym, jak bawić się z psem, aby było to przyjemne dla obu stron- zarówno dla psiaka, jak i dla opiekuna (np. przy wykorzystaniu zabawek które zrobicie na Psikniku!).

Temat konsultacji zależy od Was. Jeśli więc wolicie, będziecie mogli dowiedzieć się np. co robić z psem aby zwiększyć jego motywację do ćwiczeń, czy kontaktu z Wami. A może macie jakieś zagadnienie treningowe, które chcecie skonsultować? Jakieś psie dziwactwo, na które nie wiecie jak reagować? Ten czas jest dla Was, a Justyna postara się odpowiedzieć na nurtujące Was kwestie!

Uwaga! Warto zabrać ze sobą smaczki dla psiaka i ulubioną zabawkę, jeśli taką ma.

Prowadzenie: Justyna Czerwiakowska, psia trenerka i behawiorystka

Konsultacje z behawiorystką

● po 20 min
● 1 konsultacja = właściciel z psem
● godziny konsultacji: 12:20, 12:40, 13:00, 13:20 (przerwa 13:40-13:50), 13:50, 14:10, 14:30, 14:50

ZAKAZ PRZYCHODZENIA Z PSAMI NA PIKNIK

TYLKO OSOBY ZAPISANE NA KONSULTACJE MOGĄ PRZYJŚĆ Z PSAMI

Newsletter

Zapisz się, aby być na bieżąco!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia ​​​​​​​18 lipca 2002 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1030, z późn. zm.) od Bielańskiego Ośrodka Kultury w Warszawie. Wyrażenie zgody sprawi, że będziemy mogli przesyłać informacje o działalności i wydarzeniach organizowanych przez Bielański Ośrodka Kultury. Więcej informacji - Polityka Prywatności.